W naszej ofercie dysponujemy przyczepami i lawetami od 750 kg do 2,7 T

 

Centrum Akumulatorów

Centrum akumulatorów

Prowadzimy sprzedaż akumulatorów marki EMP dla samochodów osobowych i dostawczych , ciężarowych, ciągników i maszyn eolicznych. Są to Akumulatory w pełni bezobsługowe dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii Ca-Ca

Car parts

Wypożyczalnia samochodów

Wypożyczalnia samochodów

Możemy zaproponować możliwość wypożyczenia samochodów osobowych oraz campera 4×4.

Skoda Rapid 5- osobowa:

– 5 biegowa skrzynia manualna (benzyna)

Ford Galaxy 7-osobowy:

– 6 biegowa skrzynia manualna (disel)

– posiada hak

Jeep Renegade 4×4 5-osobowy:

– automatyczna skrzynia biegów  (disel)

– posiada hak

Capmer 4×4 4-osobowy

–  6 biegowa skrzynia manualna (disel)

–  bagażnik rowerowy (2 miejsca)

– posiada hak

 

skoda rapid

 

man holding spare wheel against broken car

 

 

 

Pomoc drogowa

Pomoc drogowa

W razie kolizji, wypadku czy zwykłej usterki uniemożliwiającej dalsze poruszanie się pojazdem jesteśmy do Państwa dyspozycji. Usługę pomocy drogowej świadczymy na terenie powiatu nowosądeckiego, a wezwać można nas pod numerem alarmowym 501 331 261.

man holding spare wheel against broken car

Części samochodowe

Części samochodowe

Prowadzimy sprzedaż części samochodowych różnych marek zarówno aut osobowych jak i dostawczych, na miejscu posiadamy kilka set części zamiennych, akcesoriów samochodowych oraz kosmetyków samochodowych. Współpracujemy z ogólnopolskimi dostawcami części, dzięki czemu to, czego nie mamy w asortymencie dociera do nas w ciągu 24 godzin od zamówienia.

Car parts

Klimatyzacja

Klimatyzacja

Nie dajmy zaskoczyć się upałom! Przed sezonem letnim zalecamy wykonanie przeglądu klimatyzacji oraz uzupełnienie układu czynnikiem chłodniczym. Gazu w naszej klimatyzacji w ciągu roku ubywa o ok. 10% – 15%, a jego odpowiednia ilość – ani nie za mało, ani nie za dużo – wpływa na poprawne działanie klimatyzacji w naszym samochodzie. Niepoprawnie działająca klimatyzacja przekłada się na obciążenie pracy sprężarki oraz zwiększenie zużycia paliwa a tego nikt z nas nie chce.

Standardowy przegląd klimatyzacji trwa ok. 30 min, w trakcie, których specjalną aparaturą podłączaną do samochodu odsysany jest czynnik, następnie sprawdzana jest szczelności i jeśli wszystko przebiega bez komplikacji klimatyzacja nabijana jest nowym czynnikiem. Ponadto świadczymy również usługi w zakresie naprawy układy klimatyzacyjnego oraz odgrzybiania klimatyzacji.

 

Car mechanic checking the air handling unit of a car

Serwis samochodowy

Serwis samochodowy

Prowadzimy kompleksową diagnostykę oraz serwis samochodowy, wykonujemy naprawy lub wymiany części nieodłącznie związanych z eksploatacją pojazdu. W związku z prowadzoną sprzedażą części samochodowych posiadamy na miejscu możemy wymianę przeprowadzić od ręki. W przypadkach bardziej skomplikowanych części docierają do nas w ciągu 24 godzin, dzięki podpisanym umowom o współpracy z firmami dostarczającymi części.

Zrzeszyliśmy się pod szyldem Perfect Service, co oznacza, że dostarczamy usługi i części najwyższej, jakości.

Close up of a hand with tools in front of an engine bay

Wymiana opon

Wymiana opon

Motor mechanic is changing a tyre with new alu rim

Wymiana opon nie kojarzy się z niczym skomplikowanym, jednak poprawnie wykonana usługa to nie tylko zdjęcie jednego kompletu opon i założenie drugiego. Przy wymianie opon zwracamy uwagę na aspekty, które w późniejszym czasie mogę wpływać, na jakość usługi i komfort prowadzenia pojazdu: sprawdzamy ogólny stan opon klienta oraz głębokość bieżnika, zabezpieczamy piasty kół specjalnymi środkami, chroniącymi przed zapieczeniem. Zwracamy uwagę na to, czy opony i felgi u Klienta są prawidłowo dobrane, jaki jest stan śrub.

Ponadto w razie potrzeby posiadamy na stanie magazynowym opony nowe i bieżnikowane, dzięki czemu możemy szybko reagować, jeśli zachodzi taka konieczność.

Diagnostyka komputerowa

Diagnostyka komputerowa

Prowadzimy kompleksową diagnostykę samochodową, sprawdzimy stan techniczny poszczególnych układów w Twoim samochodzie. Badania wykonywane są przy użyciu specjalnej aparatury techniczno – pomiarowej oraz przy zastosowaniu odpowiednych metod diagnostycznych. Po wykonanej diagnostyce  będziesz miał pewność, w jakim stanie jest Twoje auto.

Car mechanic working in auto repair service.

Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo jazdy, dlatego auta naszych klientów sprawdzamy jak własne.