Diagnostyka komputerowa

Diagnostyka komputerowa

Prowadzimy kompleksową diagnostykę samochodową, sprawdzimy stan techniczny poszczególnych układów w Twoim samochodzie. Badania wykonywane są przy użyciu specjalnej aparatury techniczno – pomiarowej oraz przy zastosowaniu odpowiednych metod diagnostycznych. Po wykonanej diagnostyce  będziesz miał pewność, w jakim stanie jest Twoje auto.

Car mechanic working in auto repair service.

Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo jazdy, dlatego auta naszych klientów sprawdzamy jak własne.

Wypożyczalnia samochodów

Wypożyczalnia samochodów

Od niedawna możemy zaproponować możliwość wypożyczenia samochodu

man holding spare wheel against broken car

Wymiana opon

Wymiana opon

Motor mechanic is changing a tyre with new alu rim

Wymiana opon nie kojarzy się z niczym skomplikowanym, jednak poprawnie wykonana usługa to nie tylko zdjęcie jednego kompletu opon i założenie drugiego. Przy wymianie opon zwracamy uwagę na aspekty, które w późniejszym czasie mogę wpływać, na jakość usługi i komfort prowadzenia pojazdu: sprawdzamy ogólny stan opon klienta oraz głębokość bieżnika, zabezpieczamy piasty kół specjalnymi środkami, chroniącymi przed zapieczeniem. Zwracamy uwagę na to, czy opony i felgi u Klienta są prawidłowo dobrane, jaki jest stan śrub.

Ponadto w razie potrzeby posiadamy na stanie magazynowym opony nowe i bieżnikowane, dzięki czemu możemy szybko reagować, jeśli zachodzi taka konieczność.

Serwis samochodowy

Serwis samochodowy

Prowadzimy kompleksową diagnostykę oraz serwis samochodowy, wykonujemy naprawy lub wymiany części nieodłącznie związanych z eksploatacją pojazdu. W związku z prowadzoną sprzedażą części samochodowych posiadamy na miejscu możemy wymianę przeprowadzić od ręki. W przypadkach bardziej skomplikowanych części docierają do nas w ciągu 24 godzin, dzięki podpisanym umowom o współpracy z firmami dostarczającymi części.

Zrzeszyliśmy się pod szyldem Perfect Service, co oznacza, że dostarczamy usługi i części najwyższej, jakości.

Close up of a hand with tools in front of an engine bay

Klimatyzacja

Klimatyzacja

Nie dajmy zaskoczyć się upałom! Przed sezonem letnim zalecamy wykonanie przeglądu klimatyzacji oraz uzupełnienie układu czynnikiem chłodniczym. Gazu w naszej klimatyzacji w ciągu roku ubywa o ok. 10% – 15%, a jego odpowiednia ilość – ani nie za mało, ani nie za dużo – wpływa na poprawne działanie klimatyzacji w naszym samochodzie. Niepoprawnie działająca klimatyzacja przekłada się na obciążenie pracy sprężarki oraz zwiększenie zużycia paliwa a tego nikt z nas nie chce.

Standardowy przegląd klimatyzacji trwa ok. 30 min, w trakcie, których specjalną aparaturą podłączaną do samochodu odsysany jest czynnik, następnie sprawdzana jest szczelności i jeśli wszystko przebiega bez komplikacji klimatyzacja nabijana jest nowym czynnikiem. Ponadto świadczymy również usługi w zakresie naprawy układy klimatyzacyjnego oraz odgrzybiania klimatyzacji.

 

Car mechanic checking the air handling unit of a car

Części samochodowe

Części samochodowe

Prowadzimy sprzedaż części samochodowych różnych marek zarówno aut osobowych jak i dostawczych, na miejscu posiadamy kilka set części zamiennych, akcesoriów samochodowych oraz kosmetyków samochodowych. Współpracujemy z ogólnopolskimi dostawcami części, dzięki czemu to, czego nie mamy w asortymencie dociera do nas w ciągu 24 godzin od zamówienia.

Car parts

Pomoc drogowa

Pomoc drogowa

W razie kolizji, wypadku czy zwykłej usterki uniemożliwiającej dalsze poruszanie się pojazdem jesteśmy do Państwa dyspozycji. Usługę pomocy drogowej świadczymy na terenie powiatu nowosądeckiego, a wezwać można nas pod numerem alarmowym 501 331 261.

man holding spare wheel against broken car